Օպերատիվ իրավիճակը հանրապետությունում 11/29/2013   17:46  |  ԼՐԱՀՈՍ
Ըստ ՀՀ ոստիկանության օպերատիվ հաղորդագրությունների ամփոփագրերի` նոյեմբերի 28-ից 29-ն ընկած ժամանակահատվածում հանրապետությունում արձանագրված մարմնական վնասվածք հասցնելու 6 դեպքից բացահայտվել է 4-ը, խարդախության 6 դեպքից` 5-ը: Բացահայտվել է գողության 6 դեպք:
ՀՀ ոստիկանության պաշտոնական կայք-էջի տեղեկացմամբ` նախկինում կատարված հանցագործություններից բացահայտվել է մարմնական վնասվածք հասցնելու 1  դեպք:
Անցած 1 օրվա ընթացքում հանրապետությունում արձանագրվել է ճանապարհատրանսպորտային 11 պատահար. 12 մարդ ստացել է տարբեր աստիճանի մարմնական վնասվածքներ:

Оперативная обстановка в Армении: за минувшие сутки в республике было зарегистрировано 11 ДТП 11/29/2013   18:28  |  Лента новостей
По данным оперативной сводки полиции Республики Армения, из 6 случаев нанесения телесных повреждений, зарегистрированных на территории Республики Армения в период с 28 и 29 ноября, было раскрыто 4, из 6 случаев мошенничества – 5, было раскрыто также 6 случаев кражи.
Из ранее совершенных преступлений был раскрыт 1 случай нанесения телесных повреждений.
За минувшие сутки в республике было зарегистрировано 11 ДТП: 12 человек получили телесные повреждения разной степени тяжести.