Օպերատիվ իրավիճակը հանրապետությունում 11/27/2013   12:32  |  ԼՐԱՀՈՍ
Ըստ ՀՀ ոստիկանության օպերատիվ հաղորդագրությունների ամփոփագրերի` նոյեմբերի 26-ից 27-ն ընկած ժամանակահատվածում հանրապետությունում արձանագրված մարմնական վնասվածք հասցնելու 14 դեպքից բացահայտվել է 8-ը, գողության 19 դեպքից` 10-ը, խուլիգանության 1 և խարդախության 11 դեպքերն էլ բացահայտվել են:  Այս մասին տեղեկանում ենք ՀՀ ոստիկանության պաշտոնական կայք-էջից:
Նախկինում կատարված հանցագործություններից բացահայտվել է գողության 1  դեպք: Անցած 1 օրվա ընթացքում հանրապետությունում արձանագրվել է ճանապարհատրանսպորտային 10 պատահար. 1 մարդ զոհվել է, 16-ը` ստացել տարբեր աստիճանի մարմնական վնասվածքներ:

Кардиолог назвала дневную сонливость признаком опасных болезней
Оперативная обстановка в Армении: за минувшие сутки в республике: за минувшие сутки в республике было зарегистрировано 10 ДТП, 1 человек погиб 11/27/2013 12:54 | Лента новостей
По данным оперативной сводки полиции Республики Армения, из 14 случаев нанесения телесных повреждений, зарегистрированных на территории Республики Армения в период с 26 по 27 ноября, было раскрыто 8, было раскрыто также из 19 зарегистрированных случаев кражи 10, были раскрыты также 1 случай хулиганства и все 11 случаев мошенничества.Об этом сообщается на официальном сайте Полиции РА.
Из ранее совершенных преступлений было раскрыто 1 случай кражи. За минувшие сутки в республике было зарегистрировано 10 ДТП: 1 человек погиб, 1еще 16 получили телесные повреждения разной степени тяжести.