Օպերատիվ իրավիճակը հանրապետությունում 11/26/2013   12:52  |  ԼՐԱՀՈՍ
Ըստ ՀՀ ոստիկանության օպերատիվ հաղորդագրությունների ամփոփագրերի` նոյեմբերի 25-ից 26-ն ընկած ժամանակահատվածում հանրապետությունում արձանագրված մարմնական վնասվածք հասցնելու 14 դեպքից բացահայտվել է 11-ը, խարդախության` 4, յուրացման կամ վատնման և մաքսանենգության 1-ական դեպքերն էլ բացահայտվել են: Բացահայտվել է գողության 5 դեպք: Այս մասին տեղեկանում ենք ՀՀ ոստիկանության պաշտոնական կայք-էջից:
Անցած 1 օրվա ընթացքում հանրապետությունում արձանագրվել է ճանապարհատրանսպորտային 8 պատահար. 9 մարդ ստացել է տարբեր աստիճանի մարմնական վնասվածքներ:

Оперативная обстановка в Армении: за минувшие сутки в республике было раскрыто 4 случая мошенничества 11/26/2013   13:19  |  Лента новостей
По данным оперативной сводки полиции Республики Армения, из 14 случаев нанесения телесных повреждений, зарегистрированных на территории Республики Армения в период с 25 по 26 ноября, было раскрыто 11, было раскрыто также 4 случая мошенничества, по 1 случаю присвоения или растраты и контрабанды, 5 случаев кражи.
За минувшие сутки в республике было зарегистрировано 8 ДТП: 9 человек получили телесные повреждения разной степени тяжести.