Օպերատիվ իրավիճակը հանրապետությունում 11/22/2013 16:57 | ԼՐԱՀՈՍ
Ըստ ՀՀ ոստիկանության օպերատիվ հաղորդագրությունների ամփոփագրերի` նոյեմբերի 21-ից 22-ն ընկած ժամանակահատվածում հանրապետությունում արձանագրված մարմնական վնասվածք հասցնելու 9 դեպքից բացահայտվել է 6-ը, գողության 9 դեպքից` 5-ը, յուրացման կամ վատնման և խարդախության 4-ական դեպքերն էլ բացահայտվել են: Այս մասին տեղեկանում ենք ՀՀ ոստիկանության պաշտոնական լկայք-էջից:
Անցած 1 օրվա ընթացքում հանրապետությունում արձանագրվել է ճանապարհատրանսպորտային 8 պատահար. 1 մարդ զոհվել է, 10-ը` ստացել տարբեր աստիճանի մարմնական վնասվածքներ:

Оперативная обстановка в Армении: за минувшие сутки в республике было раскрыто 5 краж 11/22/2013   17:11  |  Лента новостей
По данным оперативной сводки полиции Республики Армения, из 9 случаев нанесения телесных повреждений, зарегистрированных на территории Республики Армения в период с 21 по 22 ноября, было раскрыто 6, из 9 случаев кражи - 5, было раскрыто также по 4 случая присвоения или растраты и мошенничества.
Из ранее совершенных преступлений было раскрыто по 1 случаю нанесения телесных повреждений и кражи.
За минувшие сутки в республике было зарегистрировано 8 ДТП: 1 человек погиб, 10 человек получили телесные повреждения разной степени тяжести.