Օպերատիվ իրավիճակը հանրապետությունում 11/21/2013   12:58  |  ԼՐԱՀՈՍ
Ըստ ՀՀ ոստիկանության օպերատիվ հաղորդագրությունների ամփոփագրերի` նոյեմբերի 20-ից 21-ն ընկած ժամանակահատվածում հանրապետությունում արձանագրվել է սպանության 1 դեպք, որը բացահայտվել է: Այս մասին տեղեկանում ենք ՀՀ ոստիկանության պաշտոնական կայք-էջից:
Արձանագրված մարմնական վնասվածք հասցնելու 8 դեպքից բացահայտվել է 6-ը, խարդախության 11 դեպքից` 10-ը, խուլիգանության 1 և մաքսանենգության 2 դեպքերն էլ բացահայտվել են:
Անցած 1 օրվա ընթացքում հանրապետությունում արձանագրվել է ճանապարհատրանսպորտային 8 պատահար. 2 մարդ զոհվել է, 6-ը` ստացել տարբեր աստիճանի մարմնական վնասվածքներ:

Оперативная обстановка в Армении: За минувшие сутки в республике было зарегистрировано 8 ДТП, 2 человека погибли 11/21/2013 13:15 | Лента новостей
По данным оперативной сводки полиции Республики Армения, в период с 20 по 21 ноября в республике был зарегистрирован 1 случай убийства, который был сразу же раскрыт.
Из 8 случаев нанесения телесных повреждений, зарегистрированных на территории Республики Армения за указанный период, было раскрыто 6, из 11 случаев мошенничества - 10, было раскрыто также 2 случая контрабанды и 1 случай хулиганства.
За минувшие сутки в республике было зарегистрировано 8 ДТП: 2 человека погибли, 9 человек получили телесные повреждения разной степени тяжести.