Վարդան Պետրոսյանի ինքնազգացողությունը կտրուկ վատացել է. նրան տեղափոխեցին հիվանդանոց 11/06/2013   12:31  |  ՀՐԱՏԱՊ ԹԵՄԱ
Այս պահին Կասյան 3 հասցեում գտնվող «Փաստինֆո»-ի թղթակիցը հայտնում է, որ Էրեբունի բժշկական կենտրոնին պատկանող «վերակենդանացում» գրությամբ արդեն 2-րդ շտապ օգնության ավտոմեքենան է ժամանել շենք, որտեղ այս օրերին բնակվում է դերասան Վարդան Պետրոսյանը:
Մեր թղթակցի խոսքով, շտապ օգնության բրիգադը պատգարակով բարձրացել է բնակարան, դերասանի ինքնազգացողությունը կտրուկ վատացել է: Դերասանին տեղափոխեցին  Էրեբունի հիվանդանոց
Վարդան Պետրոսյանի առողջական վիճակի մասին որևէ տեղեկություն լրագրողներին առայժմ չի տրվում:
Նշենք, որ նույն հասցեում այսօր առավոտից գտնվում են նաև Ոստիկանության աշխատակիցները, ովքեր եկել են դերասանին ձերբակալելու:
09:41 25/10/2013  |  Մամուլ«ՉՈՐՐՈՐԴ ԻՇԽԱՆՈՒԹՅՈՒՆ»: Եթե օրենքը չգործի, իրենք իրենց վրեժն են լուծելու դերասան Վարդան Պետրոսյանից
09:17 23/10/2013  |  Մամուլ«ԺՈՂՈՎՈՒՐԴ»: Վարդան Պետրոսյանին մեղադրանք կառաջադրվի՞
21:15 21/10/2013  |  ԼՐԱՀՈՍԵղվարդ-Երևան ճանապարհին տեղի ունեցած ավտովթարից տուժածներից ևս մեկը մահացել է
15:04 21/10/2013  |  ԼՐԱՀՈՍՎարդան Պետրոսյանը դեռ մի քանի օր կմնա վերակենդանացման բաժանմունքում
13:29 21/10/2013  |  Քրեական խրոնիկոնՎարդան Պետրոսյանի ավտոմեքենայի վթարի փաստով քրեական գործ է հարուցվել

Резко ухудшилось состояние здоровья Вардана Петросяна. Актер снова госпитализирован 11/06/2013   12:48  |  Актуальная тема
В данный момент корреспондент Фактинфо”, находящийся по адресу Касяна3, передает с места событий, что уже вторая принадлежащая медцентру “Эребуни” машина “Скорой помощи” с надписью “реанимация“ прибыла к зданию, где проживает в эти дни актер Вардан Петросян.
По словам нашего корреспондента, бригада “Скорой помощи” поднялась с носилками в квартиру. Резко ухудшилось состояние здоровья актера, его госпитализировали в медцентр “Эребуни”.
Сведений о состоянии здоровья Вардана Петросяна пока журналистам не предоставляют.
Отметим, что по тому же адресу сегодня прибыли сотрудники Полиции с тем, чтобы произвести арест актера.