Վարդան Պետրոսյանին տեղափոխեցին Սթրես-կենտրոն 11/06/2013   14:27  |  ՀՐԱՏԱՊ ԹԵՄԱ
Դերասան Վարդան Պետրոսյանը, ով ինքնազգացության վատթարացման պատճառով այսօր կեսօրից հետո շտապօգնության մեքենայով տեղափոխվել էր «Էրեբուն» բժշկական կենտրոն, համապատասխան հետազոտություններ է անցել:
Արդյունքում բժիշկներն եկել են եզրակացության, որ այս պահին նա հոսպիտալացման կարիք չունի: Վ.Պետրոսյանի մոտ արձանագրվել են արյան ճնշման տատանումներ:
Այս մասին «Փաստինֆո»-ի թղթակցին հայտնեց «Էրեբունի» բժշկական կենտրոնի մամուլի քարտուղար Շուշան Հունանյանը՝ հավելելով, որ, թերևս նյարդային խնդիրների հետ կապված, Վ.Պետրոսյանին այս պահին շտապօգնության մեքենան տեղափոխում է Սթրեսս-կենտրոն:

Актера Вардана Петросяна направили в ереванский “Стресс-центр” 11/06/2013   15:03  |  Актуальная тема
Актер и сатирик Вардан Петросян, которого сегодня госпитализировали в медцентр “Эребуни” из-за резкого ухудшения здоровья, прошел соответствующее обследование.
В итоге медики пришли к заключению, что в данный момент нет необходимости в госпитализации актера. У В. Петросяна диагностировали колебания артериального давления.
Об этом корреспонденту “ФактИнфо” сообщила пресс-секретарь медцентра “Эребуни” Шушан Унанян. Она также отметила, что В. Петросяна ввиду наблюдавшихся у него проблем с нервами в настоящее время перевозят в “Стресс-центр”.