Օպերատիվ իրավիճակը հանրապետությունում 11/05/2013 15:10 | ԼՐԱՀՈՍ
Ըստ ՀՀ ոստիկանության օպերատիվ հաղորդագրությունների ամփոփագրերի` նոյեմբերի 4-ից 5-ն ընկած ժամանակահատվածում հանրապետությունում արձանագրված մարմնական վնասվածք հասցնելու 8 դեպքից բացահայտվել է 6-ը, գողության 21 դեպքից` 8-ը, խուլիգանության, յուրացման կամ վատնման, շորթման` 1-ական, խարդախության 4 և ապօրինի ծառահատման 2 դեպքերը բացահայտվել են: Այս մասին տեղեկանում ենք ՀՀ ոստիկանության պաշտոնական կայք-էջից:
Անցած 1 օրվա ընթացքում հանրապետությունում արձանագրվել է ճանապարհատրանսպորտային 8 պատահար. 9 մարդ ստացել է տարբեր աստիճանի մարմնական վնասվածքներ:

Оперативная обстановка в Армении: за минувшие сутки в республике раскрыто 4 случая мошенничества 11/05/2013   15:45  |  Лента новостей
По данным оперативной сводки полиции Республики Армения, из 8 случаев нанесения телесных повреждений, зарегистрированных на территории Республики Армения в период с 4 по 5 ноября, было раскрыто 6, из 21 случая кражи – 8, было также раскрыто по 1 случаю хулиганства, присвоения или растраты и вымогательства, 4 случая мошенничества и 2 случая незаконной вырубки леса.
За минувшие сутки в республике было зарегистрировано 8 ДТП: 9 человек получили телесные повреждения разной степени тяжести.