44-ամյա տղամարդն իր բնակարանում խեղդվել է ծխից 09/26/2013 13:48 | ԼՐԱՀՈՍ
Ոստիկանությունն այսօր նոր մանրամասներ է հրապարակել սեպտեմբերի 25--ին Գյումրի քաղաքի Ե. Չարենցի փողոցի 13 շենքի թիվ 8/Ա հասցեում գտնվող հրդեհ բռնկված բնակարանից հայտնաբերված դիակի մասին։ Ըստ ոստիկանության, մեկնած օպերատիվ խումբը նշված բնակարանում հայտնաբերել է 1969 թ. ծնված Լեռնիկ Հակոբյանի դիակը` ծխախեղդ եղած վիճակում:
Հրդեհի մասին արտակարգ իրավիճակների նախարարությունում ահազանգը ստացվել է 21.07-ին, մեկուսացվել է ժամը 21.48-ին, մարվել՝ 22.06-ին: Այրվել է Լ.Հակոբյանին պատկանող ննջասենյակի անկողնային պարագաները և գույքը՝ 12քմ:

В городе Гюмри 44-летний мужчина задохнулся в дыму при пожаре в собственном доме 09/26/2013   14:41  |  Лента новостей
Полиция сегодня обнародовала новые подробности о трупе человека, найденном в загоревшейся квартире, расположенной в городе Гюмри по адресу ул. Чаренца N13 , дом 8/А. Как сообщает Полиция, прибывшая на место происшествия оперативная группа в вышеупомянутой квартире обнаружила тело задохнувшегося в дыму Лерника Акопяна, 1969 г.р.
Сигнал о возгорании поступил в МЧС Армении в 21.07. Пожар был локализован в 21.48, потушен – в 22.06. Выгорели принадлежащие Л. Акопяну постельные принадлежности и инвентарь площадью 12кв.м.