Օպերատիվ իրավիճակը հանրապետությունում 09/24/2013   14:50  |  ԼՐԱՀՈՍ
Ըստ ՀՀ ոստիկանության օպերատիվ հաղորդագրությունների ամփոփագրերի` սեպտեմբերի 23-ից 24-ն ընկած ժամանակահատվածում հանրապետությունում արձանագրված մարմնական վնասվածք հասցնելու 10 դեպքից բացահայտվել է 9-ը, գողության 11 դեպքից` 6-ը, խարդախության 7  դեպքից` 5-ը, իսկ շորթման 1  դեպքը բացահայտվել է:
Նախկինում կատարված հանցագործություններից բացահայտվել է ավազակային հարձակման  և  գողության 1-ական դեպք:
Անցած 1 օրվա ընթացքում հանրապետությունում արձանագրվել է ճանապարհատրանսպորտային 5 պատահար. 8 մարդ ստացել է տարբեր աստիճանի մարմնական վնասվածքներ:

Оперативная обстановка в Армении: за минувшие сутки в республике было зарегистрировано 5 ДТП 09/24/2013   16:49  |  Лента новостей
По данным оперативной сводки полиции Республики Армения, в период с 23 по 24 сентября из 10 случаев нанесения телесных повреждений, зарегистрированных на территории Республики Армения, было раскрыто 9, из 11 случаев кражи - 6, из 7 случаев мошенничества – 5, был зарегистрирован один случай вымогательства, который был раскрыт.
Из ранее совершенных преступлений было раскрыто по одному случаю разбойного нападения и кражи.
За минувшие сутки в республике было зарегистрировано 5 ДТП: 8 человек получили телесные повреждения разной степени тяжести.