Օպերատիվ իրավիճակը հանրապետությունում 09/20/2013 14:46 | ԼՐԱՀՈՍ
Ըստ ՀՀ ոստիկանության օպերատիվ հաղորդագրությունների ամփոփագրերի` սեպտեմբերի 19-ից 20-ն ընկած ժամանակահատվածում հանրապետությունում արձանագրված մարմնական վնասվածք հասցնելու 10 դեպքից բացահայտվել է 9-ը, գողության 22 դեպքից` 15-ը, իսկ խարդախության` 3, կողոպուտի և խուլիգանության 1-ական դեպքերն էլ բացահայտվել են:
Նախկինում կատարված հանցագործություններից բացահայտվել է մարմնական վնասվածք հասցնելու` 2 և գողության 1 դեպք:
Անցած 1 օրվա ընթացքում հանրապետությունում արձանագրվել է ճանապարհատրանսպորտային 10 պատահար. 15 մարդ ստացել է տարբեր աստիճանի մարմնական վնասվածքներ:

Оперативная обстановка в Республике Армении 09/20/2013   15:23  |  Лента новостей
По данным оперативной сводки полиции Республики Армения, в период с 19 по 20 сентября, из 10 случаев нанесения телесных повреждений, зарегистрированных на территории Республики Армения, было раскрыто 9, из 22 случаев краж - 15, . Раскрыты все три случая мошенничества, а также по одному случаю ограбления и хулиганства.
Из ранее совершенных преступлений было раскрыто 2 случая нанесения телесных повреждений и 1 случай кражи.
За минувшие сутки в республике было зарегистрировано 10 ДТП: 15 человек получили телесные повреждения разной степени тяжести.