«ԺՈՂՈՎՈՒՐԴ»: «Բիլայն»-ի աշխատակիցները ծեծել են Բրիտանիայի քաղաքացու 09/06/2013   09:27  |  Մամուլ
Թերթի տեղեկություններով՝ սեպտեմբերի 3-ին միջադեպ է տեղի ունեցել Հյուսիսային պողոտայում: Այստեղ գտնվող «Բիլայն» ընկերության գրասենյակի աշխատակիցները վիճաբանել են Մեծ Բրիտանիայի մի քաղաքացու հետ:
Վեճը տեղափոխվել է փողոց, որտեղ «Բիլայն»-ի աշխատակիցները ծեծի են ենթարկել բրիտանացուն, որի արդյունքում վերջինս մարմնական վնասվածքներով տեղափոխվել է Երևանի թիվ 1  համալսարանական հիվանդանոց:
Տեղեկությությունը հաստատել են ՀՀ ոստիկանության հասարակայնության հետ կապերի և լրատվության վարչությունից և հավելել, որ նշանակվել է դատաբժշկական փորձաքննություն:

“Жоговурд”: В Ереване сотрудники компании “Билайн” избили гражданина Британии 09/06/2013   09:55  |  Пресса
По сведениям газеты, 3 сентября на северном проспекте в Ереване произошел инцидент. Сотрудники расположенного там офиса компании “Билайн”повздорили с гражданином Британии.
Конфликт перекинулся на улицу, где сотрудники сотовой компании избили британца. В результате иностранец с телесными повреждениями был доставлен в ереванскую университетскую клинику N 1.
Информацию подтвердило управление информации и по связям с общественностью Полиции Армении. Сообщается, что назначена судебно-медицинская экспертиза.