Օպերատիվ իրավիճակը հանրապետությունում 08/30/2013   14:45  |  ԼՐԱՀՈՍ
Ըստ ՀՀ ոստիկանության օպերատիվ հաղորդագրությունների ամփոփագրերի` օգոստոսի 29-ից  30-ն ընկած ժամանակահատվածում հանրապետությունում արձանագրված մարմնական վնասվածք հասցնելու  12  դեպքից բացահայտվել է 10-ը, իսկ  կողոպուտի` 1 և խարդախության 3  դեպքերն էլ բացահայտվել են: Բացահայտվել է  գողության 2 դեպք:
Նախկինում կատարված հանցագործություններից բացահայտվել է  սպանության, մարմնական վնասվածք հասցնելու և  գողության 1-ական դեպք:
Անցած 1 օրվա ընթացքում հանրապետությունում արձանագրվել է ճանապարհատրանսպորտային 5 պատահար.1 մարդ զոհվել է, 5-ը` ստացել տարբեր աստիճանի մարմնական վնասվածքներ:

Оперативная обстановка в Армении 08/30/2013   15:17  |  Лента новостей
По данным оперативной сводки полиции Республики Армения, в период с 29 августа по 30 августа из 12 случаев нанесения телесных повреждений, зарегистрированных на территории Республики Армения, были раскрыты 10, раскрыто также одно ограбление и все 3 случая мошенничества. Раскрыто два случая воровства.
Из ранее совершенных преступлений было раскрыто по одному случаю убийства, нанесения телесных повреждений и воровства.
За минувший день в Республике было зарегистрировано 5 ДТП: 1 человек погиб, 5 человек получили телесные повреждения разной степени тяжести.