Օպերատիվ իրավիճակը հանրապետությունում 07/17/2013 12:46 | ԼՐԱՀՈՍ
Ըստ ՀՀ ոստիկանության օպերատիվ հաղորդագրությունների ամփոփագրերի` հուլիսի 16-ից 17-ն ընկած ժամանակահատվածում հանրապետությունում արձանագրված մարմնական վնասվածք հասցնելու` 16, յուրացման կամ վատնման՝ 8 և խարդախության 4 դեպքերն էլ բացահայտվել են: Բացահայտվել է գողության 5 դեպք:
Նախկինում կատարված հանցագործություններից բացահայտվել է գողության՝ 2, մարմնական վնասվածք հասցնելու և ավազակային հարձակման 1-ական դեպք:
Անցած 1 օրվա ընթացքում հանրապետությունում արձանագրվել է ճանապարհատրանսպորտային 7 պատահար.8 մարդ ստացել է տարբեր աստիճանի մարմնական վնասվածքներ:

Оперативная сводка полиции Армении: за минувший день в республике зарегистрировано 7 ДТП 07/17/2013   14:05  |  Лента новостей
По данным Полиции Армении, в период с 16 по 17 июля зарегистрированные в республике 16 случаев причинения телесных повреждений, 8 случаев присвоения или растраты, 4 случая мошенничества были раскрыты. Были раскрыты также 5 случаев воровства.
Из ранее зарегистрированных преступлений раскрыты два случая воровства и по одному случаю нанесения телесных повреждений и разбойного нападения.
По сообщениям Полиции, за минувший день в республике было зарегистрировано 7 ДТП, 8 человек получили телесные повреждения разной степени тяжести.