Ներսիկ Նազարյանին պաշտոնանկ արեցին 04/15/2013 20:26 | ՀՐԱՏԱՊ ԹԵՄԱ
ՀՀ ոստիկանապետ Վլադիմիր Գասպարյանի հրամանով այսօր պաշտոնանկ է եղել Երևանի ոստիկանապետ Ներսիկ Նազարյանը: Նրա փոխարեն մայրաքաղաքի ոստիկանապետ է նշանակվել ՀՀ կառավարությանն առընթեր ոստիկանության Քրեական հետախուզության գլխավոր վարչության պետ Աշոտ Կարապետյանը:
«Փաստինֆո» գործակալությանը ոստիկանությունից հայտնեցին, որ Քրեական հետախուզության գլխավոր վարչության պետի պաշտոնում նշանակվել է Արմավիրի ոստիկանապետ, գեներալ-մայոր Արամ Զաքարյանը:
Իսկ Արմավիրի մարզի ոստիկանության պետ է նշանակվել կազմակերպված հանցավորության դեմ պայքարի գլխավոր վարչության նախկին պետ Գագիկ Ավետիսյանը:

Нерсик Назарян освобожден с поста начальника Управления Полиции Еревана 04/15/2013 20:41 | Актуальная тема
Приказом начальника Полиции Армении Владимира Гаспаряна освобожден с занимаемой должности начальник Управления полиции города Ереван Нерсик Назарян. На его место назначен начальник Главного управления уголовного розыска Полиции РА Ашот Карапетян.
В Полиции РА информагентству “Фактинфо” сообщили, что на пост начальника Главного управления уголовного розыска Полиции РА назначен начальник Управления полиции г. Армавир, генерал-майор Арам Закарян.
Его на посту сменит начальник Главного управления по борьбе с организованной преступностью Полиции РА, полковник полиции Гагик Аветисян.