Րաֆֆի Հովհաննիսյանը կդադարեցնի հացադուլը 03/29/2013   18:59  |  ՀՐԱՏԱՊ ԹԵՄԱ
Մարտի 31-ին՝ Սուրբ Հարության պատարագից հետո Րաֆֆի Հովհաննիսյանը կդադարեցնի հացադուլը։ Այս մասին  այսօր Ազատության հրապարակում հայտարարեց  ինքը՝ «Ժառանգություն» կուսակցության նախագահ Րաֆֆի Հովհաննիսյանը։
«Սուրբ Հարության պատարագից հետո իմ համեստ ծոմը ավարտելու եմ եւ առանց ընդիմիջման եւ միասին պատրաստվելու ենք ապրիլի 9-ին», - նշեց Ր.Հովհաննիսյանը եւ տեղեկացրեց, որ ապրիլի 1-ից կուղեւորվեն հանրապետության տարբեր մարզեր։ Ըստ ներկայացված ժամանակացույցի, 4 օրերի ընթացքում «Ժառանգությունը» հանդիպումներ կունենա հանրապետության բոլոր մարզերի տարբեր բնակավայրերում, իսկ ամփոփիչ հանրահավաքը տեղի կունենա ապրիլի 5-ին՝ ժամը 18-ին Ազատության հրապարակում։ Ինչպես նշեց Ր.Հովհաննիսյանը, ապրիլի 5-ին կորոշվեն ապրիլի 9-ի բոլոր մանրամասներն ու մոտեցումները։
Նշենք, որ ապրիլի 9-ին Կարեն Դեմիրճյանի անվան մարզահամերգային համալիրում տեղի է ունենալու ՀՀ Նախագահ Սերժ Սարգսյանի երդման արարողությունը։
21:46 19/03/2013  |  ՀՐԱՏԱՊ ԹԵՄԱԱԺ պատգամավորները` ստեղծված հետընտրական իրավիճակից դուրս գալու ուղիների մասին

Раффи Ованнисян в день Святой Пасхи выйдет из Великого поста 03/29/2013   19:27  |  Актуальная тема
31 марта после Пасхального богослужения Раффи Ованнисян прекратит голодовку. Об этом на проходящем на Площади Свободы митинге партии «Наследие» заявил он сам - Р. Ованнисян
После богослужения по случаю Святой Пасхи я прекращу свой “скромный голодный пост”, и сообща без перерыва мы приступим к подготовке к 9 апреля”, -отметил Р. Ованисян и добавил, что с 1 апреля он отправится в турне по областям. В течение 4 дней он намерен побывать практически во всех уголках страны. Что же касается митинга, то он пройдет в 18.00 5 апреля на Площади Свободы. Лидер “БаРеволюции” отметил, что 5 апреля они определят программу и детали мероприятия 9 апреля(Прим. инаугурация президента Армении).