Մարմնական վնասվածքներ են հասցրել գիշերային ակումբում 03/27/2013 12:17 | ԼՐԱՀՈՍ
Մարտի 26-ին, ժամը 06.45-ին, հիվանդանոցից ոստիկանության Կապանի բաժնում ահազանգ է ստացվել, որ մարմնական վնասվածքներով և ալկոհոլային հարբածությամբ իրենց մոտ է տեղափոխվել 1970 թ. ծնված Արմեն Վ.-ն: Նրան ուղեկցող տղամարդու բացատրությամբ` Արմեն Վ.-ն վնասվածքը ստացել է նույն օրը, ժամը 05.30-ի սահմաններում, Սյունիք գյուղում գտնվող գիշերային ակումբի աստիճանահարթակից վայր ընկնելու հետևանքով:
Ձեռնարկված միջոցառումների շնորհիվ պարզվել է, որ Արմեն Վ.-ին նշված ակումբի աստիճանահարթակի մոտ մարմնական վնասվածքները հասցրել են 1970 թ. ծնված Զարզանդ Ն.-ն և 1976 թ. ծնված Դավիթ Բ.-ն:
Ոստիկանությունից հայտնում են, որ ձեռնարկվում են միջոցառումներ Զարզանդ Ն.-ին և Դավիթ Բ.-ին հայտնաբերելու ուղղությամբ:

Житель села Сюник после посещения ночного клуба оказался на больничной койке 03/27/2013   13:47  |  Лента новостей
26 марта в 06.45 из больницы в отделение полиции Капана поступил сигнал о том, что с телесными повреждениями и в изрядном подпитии к ним доставлен Армен В. 1970 года рождения. По словам мужчины, сопровождавшего Армена В., последний получил травмы в тот же день в районе 05.30 вследствие падения с лестницы ночного клуба, расположенного в селе Сюник.
Благодаря предпринятым мероприятиям, выяснилось, что Армену В. причинили телесные повреждения Зарзанд Н. 1970 года рождения и Давид Б. 1976 года рождения.