Հետախուզվում էր յուրացնելու կամ վատնելու մեղադրանքով 03/22/2013 12:12 | ԼՐԱՀՈՍ
Մարտի 21-ին, ժամը 12.20-ին, ոստիկանության Նաիրիի բաժնի ծառայողների ձեռնարկած օպերատիվ միջոցառումների շնորհիվ՝ Երևան քաղաքի 16-րդ թաղամասի թիվ 16 շենքի մոտից բերման է ենթարկվել 1989 թ. ծնված Սարգիս Հ.-ն, որը մարտի 15-ից հետախուզվում էր յուրացնելու կամ վատնելու մեղադրանքով:
Հետախուզվում էր խուլիգանության մեղադրանքով
Մարտի 21-ին, ժամը 15.20-ին, ոստիկանության Կենտրոնականի բաժնի ծառայողները «Նոր Խարբերդ» այգեգործական ընկերության 5-րդ փողոցից բերման են ենթարկել 1990 թ. ծնված Խոսրով Ա.-ին: Ոստիկանությունից հայտնում են, որ նա մարտի 21-ից հետախուզվում էր խուլիգանության մեղադրանքով:
Գողության մեղադրանքով հետախուզվողը հայտնաբերվեց
Ոստիկանության Քանաքեռ-Զեյթունի բաժնի և Երևան քաղաքի վարչության ծառայողների ձեռնարկած միջոցառումների շնորհիվ՝ մարտի 21-ին, ժամը 18.00-ին, Երևանի Սայաթ-Նովայի պողոտայի և Խանջյան փողոցի խաչմերուկից բերման է ենթարկվել 1994 թ. ծնված Անթառամ Ս.-ն, որը մարտի 21-ից հետախուզվում էր գողության մեղադրանքով:
Հետախուզվողին Մոսկվա-Երևան չվերթով տեղափոխեցին Հայաստան
Մարտի 21-ին, ժամը 15.30-ին, ոստիկանության քրեական հետախուզության գլխավոր վարչության ծառայողները Մոսկվա-Երևան չվերթով ՀՀ են տեղափոխել 1982 թ. ծնված Կարեն Գ.-ին, որը 2012 թ. ապրիլի 27-ից ոստիկանության Արարատի բաժնի կողմից հետախուզվում էր խուլիգանության մեղադրանքով:

Полиция Армении за сутки арестовала четверых граждан, находившихся в розыске 03/22/2013   12:59  |  Лента новостей
Разыскивался по обвинению в присвоении или растрате
21-го марта, в 12:20, благодаря предпринятым сотрудниками Наирийского отдела Полиции мероприятиям, возле дома 16 в квартале 16 города Еревана был задержан Саргис Г., 1989 года рождения, который с 15-го марта разыскивался по обвинению в присвоении или растрате.
Разыскивался по обвинению в хулиганстве
21-го марта, в 15:20, сотрудники Центрального отдела Полиции на 5-й улице садоводческой компании “Нор Харберд” задержали Хосрова А., 1990 года рождения, который с 21-го марта разыскивался по обвинению в хулиганстве.
Разыскиваемая по обвинению в воровстве обнаружена на пересечении улиц Саят-Новы и Ханджяна
Благодаря совместным мероприятиям, предпринятым сотрудниками Канакер-Зейтунского отдела Полиции и Управления города Еревана, 21-го марта, в 18:00, на перекрестке проспекта Саят-Новы и улицы Ханджяна была задержана Антарам С., 1994 года рождения, которая с 21-го марта разыскивалась по обвинению в воровстве.
Разыскиваемого доставили в Армению самолетом рейса Москва-Ереван
21-го марта, в 15:30, сотрудники Главного управления уголовного розыска Республики Армения самолетом рейса Москва-Ереван доставили в Армению Карена Г., 1982 года рождения, который с 27-го апреля 2012 г. разыскивался Араратским отделом Полиции по обвинению в мошенничестве.