Հետախուզվում էր գողության մեղադրանքով 03/21/2013   12:59  |  ԼՐԱՀՈՍ
Մարտի 20-ին, ժամը 13.40-ին, ոստիկանության Նոր Նորքի բաժնի ծառայողները Վարդաշենի 9-րդ փողոցից բերման են ենթարկել 1966 թ. ծնված Միքայել Գ.-ին, որը 2012 թ. նոյեմբերի 28-ից հետախուզվում էր գողության մեղադրանքով:
Խարդախության մեղադրանքով հետախուզվողին հայտնաբերեցին Թումանյան փողոցում
Ոստիկանության քրեական հետախուզության գլխավոր վարչության և Կենտրոնականի բաժնի ծառայողները Երևանի Թումանյան փողոցի թիվ 7 շենքի մոտից բերման են ենթարկել 1984 թ. ծնված Թորգոմ Ա.-ին: Ոստիկանությունից հայտնում են, որ նա մարտի 19-ից հետախուզվում էր խարդախության մեղադրանքով:
Տուապսե քաղաքի իրավապահների կողմից հետախուզվողը կամավոր ներկայացել է ոստիկանություն
Ոստիկանության Երևան քաղաքի վարչության ծառայողների բացատրական աշխատանքների շնորհիվ՝ մարտի 20-ին, ժամը 16.30-ին, ոստիկանություն է ներկայացել 1990 թ. ծնված Էմիլ Հ.-ն, որը 2012 թ. նոյեմբերի 30-ից, ՌԴ Կրասնոդարի մարզի Տուապսե քաղաքի իրավապահների կողմից հետախուզվում է ՌԴ քրեական օրենսգրքի 112 հոդվածի 2-րդ մասի մեղադրանքով` դիտավորությամբ առողջությանը միջին ծանրության վնաս պատճառելը:

Полиция Армении задержала 3 преступников, находящихся в розыске 03/21/2013   13:17  |  Лента новостей
Разыскивался по обвинению в воровстве
20-го марта, в 13:40, сотрудники Нор-Норкского отдела полиции на 9-й улице квартала Вардашен задержали Микаела Г., 1966 года рождения, который с 28-го ноября 2012 года разыскивался по обвинению в воровстве.
Разыскиваемого по обвинению в мошенничестве обнаружили на улице Туманяна
Сотрудники Главного управления уголовного розыска совместно с сотрудниками Центрального отдела полиции Республики Армения возле дома 7 на улице Туманяна города Еревана задержали Торгома А., 1984 года рождения, который с 19-го марта разыскивался по обвинению в мошенничестве.
Разыскиваемый правоохранителями Туапсе явился в полицию добровольно
Благодаря разъяснительным работам, проведенным сотрудниками Управления города Еревана полиции Республики Армения, 20-го марта, в 16:30, в полицию явился Эмиль Г., 1990 г. р., который с 30-го ноября 2012 года разыскивался правоохранителями города Туапсе по обвинению в совершении преступления, предусмотренного ч. 2 ст. 112 Уголовного кодекса РФ, а именно: умышленное нанесение тяжкого вреда здоровью.
Об обнаружении Эмиля Г. было сообщено инициатору розыска.
15:01 04/03/2013  |  Лента новостейВ Армении за последние два дня задержаны трое разыскиваемых преступников