Հետախուզվողները հայտնաբերվել են 02/28/2013   12:24  |  ԼՐԱՀՈՍ
Ոստիկանության Վայքի բաժնի ծառայողների ձեռնարկած օպերատիվ-հետախուզական միջոցառումների շնորհիվ՝ փետրվարի 27-ին, ժամը 14.15-ին, Զառիթափ գյուղի տարածքից բերման Է ենթարկվել 1984 թ. ծնված Արամ Մ.-ն, որը փետրվարի 26-ից հետախուզվում էր դիտավորությամբ առողջությանը միջին ծանրության վնաս պատճառելու մեղադրանքով:
Հայտնաբերվեց Հաղթանակ թաղամասում
ՀՀ ոստիկանության Գեղարքունիքի մարզային վարչության և Գավառի բաժնի ծառայողների ձեռնարկած միջոցառումների շնորհիվ՝ փետրվարի 27-ին, ժամը 16.00-ին, Երևան քաղաքի Հաղթանակ թաղամասից բերման է ենթարկվել 1960 թ. ծնված Մանվել Բ.-ն, որը փետրվարի 25-ից հետախուզվում էր ծեծի և սպանության, առողջությանը ծանր վնաս պատճառելու կամ գույք ոչնչացնելու սպառնալիքի մեղադրանքով:
ՌԴ իրավապահների կողմից հետախուզվում էր փաստաթղթերի կեղծման մեղադրանքով
ՀՀ ոստիկանությունից տեղեկացնում են, որ փետրվարի 27-ին, ժամը 17.45-ին, ոստիկանության քրեական հետախուզության գլխավոր վարչության և Նոր Նորքի բաժնի ծառայողները Խուդյակովի փողոցի 4-րդ նրբանցքի թիվ 24/1 տան մոտից բերման են ենթարկել 1977 թ. ծնված Օնիկ Զ.-ին, որը ՌԴ Կրասնոդարի մարզի Նովոսիբիրսկ քաղաքի իրավապահների կողմից հետախուզվում էր փաստաթղթերի կեղծման մեղադրանքով:

Полиция Армении за один день поймала троих беглецов 02/28/2013 13:30 | Лента новостей
Благодаря оперативно-розыскным мероприятиям, предпринятым сотрудниками Вайкского отдела полиции, 27-го февраля, в 14:15, из села Заритап был подвергнут приводу в полицию Арам М., 1984 г. р., который с 26-го февраля разыскивался по обвинению в умышленном причинении средней тяжести вреда здоровью.
Обнаружили в квартале Победа
Благодаря мероприятиям, предпринятым сотрудниками Гегаркуникского областного управления и Гаварского отдела полиции, 27-го февраля, в 16:00, в квартале Победа города Еревана был задержан Манвел Б., 1960 г. р., который с 25-го февраля разыскивался по обвинению в избиении и угрозе убийством, нанесением тяжкого вреда здоровью или уничтожением имущества.
Разыскивался правоохранителями РФ по обвинению в подделке документов
27-го февраля, в 17:45, сотрудники Главного управления уголовного розыска и Нор-Норкского отдела полиции Республики Армения около дома номер 24/1, находящегося на переулке 4 улицы Худякова задержали Оника З., 1977 г. р., который разыскивался правоохранителями города Новосибирска Краснодарского края РФ по обвинению в подделке документов.