Ավտոմեքենան ինքնաբերաբար շարժվել և վրաերթի է ենթարկել վարորդին 02/22/2013   11:36  |  ԼՐԱՀՈՍ
Փետրվարի 21-ին, ժամը 19.30-ի սահմաններում, Երևանի Նոր Արեշի 3-րդ փողոցի թիվ 24 տան դիմաց կայանված «ՎԱԶ-21703» մակնիշի ավտոմեքենան ինքնաբերաբար շարժվել և վրաերթի է ենթարկել վարորդին, որը մարմնական վնասվածքներով բուժօգնության է դիմել հիվանդանոց: Կատարվում է քննություն:
«Օպել»-ը բախվել է ծառին և շրջվել
Փետրվարի 21-ին, ժամը 20.30-ի սահմաններում, «Օպել» մակնիշի ավտոմեքենան Երևանի Թևոսյան փողոցի թիվ 5 շենքի դիմաց բախվել է ծառին և շրջվել:
Ոստիկանությունից տեղեկացնում են, որ վթարի հետևանքով վարորդը և 3 ուղևորները մարմնական վնասվածքներով տեղափոխվել են հիվանդանոց: Կատարվում է քննություն:

В Ереване автомобиль самопроизвольно тронулся с места и наехал на водителя 02/22/2013   11:56  |  Лента новостей
21 февраля в районе 19.30 припаркованный напротив дома 24 по адресу г. Ереван ул. Нор Ареша 3 автомобиль самопроизвольно тронулся с места и наехал на водителя, который с телесными повреждениями обратился в больницу. Ведется следствие.
Автомобиль марки “Опель” ударился о дерево и перевернулся. 21 февраля в районе 20.30 автомобиль марки “Опель” напротив здания номер 5 на ул. Тевосяна в г. Ереване врезался в дерево и перевернулся. В Полиции сообщают, что вследствие аварии водитель и трое пассажиров с телесными повреждениями доставлены в больницу. Ведется следствие.