Ավտոմեքենայում հայտնաբերվել է վարորդի դիակը 01/04/2013 00:13 | Քրեական խրոնիկոն
Հունվարի 2-ին, ժամը 10.00-ին, ոստիկանության Արաբկիրի բաժնում հաղորդում է ստացվել, որ Բաղրամյան պողոտայի սկզբնամասում՝ Գրողների տան դիմաց, «Նիսսան» մակնիշի ավտոմեքենա է կայանված, իսկ վարորդը անշարժ պառկած է:
Մեկնած օպերատիվ խումբը նշված վայրում` «Նիսսան» մակնիշի ավտոմեքենայի սրահում, հայտնաբերել է 1950 թ. ծնված Վահրամ Կարապետյանի դիակը: Ոստիկանության ինտերնետային էջի հաղորդմամբ, արտաքին զննությամբ դիակի վրա բռնության հետքեր չեն հայտնաբերվել: Նշանակվել է դատաբժշկական փորձաքննություն: Կատարվում է նախաքննություն:

В автомобиле марки “Ниссан” найден труп водителя 01/04/2013 00:33 | Криминальная хроника
Второго января в районе 10.00 в отдел полиции Арабкира поступил сигнал о том, что на ул. Баграмяна напротив “Союза писателей” припаркована машина марки “Ниссан”, а внутри лежит неподвижно водитель.
Прибывшая на место происшествия оперативная группа в салоне автомобиля обнаружила бездыханное тело Ваграма Карапетяна 1950 года рождения. По сообщениям интернет-сайта полиции, при первичном осмотре на теле водителя не было обнаружено следов насилия. Назначена судебно-медицинская экспертиза. Ведется следствие.