Անահիտ Բախշյան. «Ո՞վ է պատասխանատվություն կրում այս անօրինականության համար» 12/02/2012 15:19 | ՀՐԱՏԱՊ ԹԵՄԱ
Քիչ առաջ «Ժառանգություն» կուսակցության վարչության անդամ Անահիտ Բախշյանը սոցցանցերում տեղադրել է Երևանի քաղաքապետ Տարոն Մարգարյանին ուղղված նամակ, որում, մասնավորապես ասված է.
«Ավան-Առինջ թաղամասի N 5, 32, 15 երթուղային տաքսիներն այսօր ամբողջովին ծառայում են քաղաքապետի աներորդուն, այսինքն՝ այսօրվա ընտրությունները մեր քաղաքացիներին զրկել են քաղաքային տրանսպորտի ծառայություններից: Նույնն է նաև Միլենա, Էլենա, Z տաքսի ծառայությունների պարագայում:
Ո՞վ է պատասխանատվություն կրում այս անօրինականության համար, եթե ոչ քաղաքապետարանի համապատասխան կառույցն ու անձամբ քաղաքապետը, նամանավանդ, որ մեր քաղաքացիներն այսօրվա տրանսպորտային զրկանքները կրում են քաղաքապետի աներորդու պատճառով: Անարդար ու անհավասար պայքար է ընթանում թ. 1 ընտրատարածքում՝ նախագահական ընտրությունների շեմին»:

Анаит Бахшян: Кто несет ответственность за это беззаконие? 12/02/2012   15:19  |  Актуальная тема
Немногим ранее член правления партии “Наследие” Анаит Бахшян разместила в социальных сетях обращение к мэру города Еревана Тарону Маркаряну, в котором сказано следующее:
“Маршрутные такси N 5, 32, 15 Аван-Аринджа сегодня всецело служат шурину градоначальника”, то есть сегодняшние выборы лишили наших граждан возможности пользоваться городским транспортом. Аналогичная ситуация и с такси-сервисами Милена, Елена и Z.
Кто несет ответственность за это беззаконие, если не соответствующая структура Мэрии г. Еревана и сам лично мэр города, особенно учитывая тот факт, что наши граждане оказались в этой ситуации из-за шурина градоначальника? Идет несправедливая и неравная борьба в избирательном округе №1 в преддверии президентских выборов."