12/30/2024   18:24  |  Արտակարգ պատահարներ Արգել բնակավայրում կեղտաջրերը լցվում են մարդկանց տները՝ առաջացնելով համաճարակի վտանգ Արդեն մի քանի օր է՝ SHAMSHYAN.com-ը բազմաթիվ հեռախոսազանգեր է ստանում Կոտայքի մարզի Նոր Հաճն խոշորացված համայնքի Արգել բնակավայրի բնակիչներից, ովքեր արդարացիորեն իրենց զայրույթն են հայտնում, որ մի...
12/30/2024   18:08  |  Անցուդարձ Բժիծկը նախազգուշացրել է ամանորյա ուտեստների եւ ալկոհոլի վտանգավոր համադրությունների մասին Ամանորյա սեղանի շուրջ գրեթե ցանկացած ավանդական ուտեստ օրգանիզմի վրա ծանր բեռ է, եթե չգիտեք միջոցները, ՌԻԱ Նովոստիին ասել է Ladoga ընկերության բրենդ-ամբասադոր Վլադիմիր Կովրիժնիխը:...
12/30/2024   17:59  |  ԼՐԱՀՈՍ Փաշինյանը ցավակցական հեռագիր է հղել Չոյ Սան Մոկին Վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանը ցավակցական հեռագիր է հղել Կորեայի Հանրապետության փոխվարչապետ, նախագահի պաշտոնակատար Չոյ Սան Մոկին՝ Մուան միջազգային օդանավակայանում տեղի ունեցած ողբերգական ավիավթարի...
12/30/2024   17:46  |  ԼՐԱՀՈՍ 58-ամյա տղամարդը կասկածվում է 10-ամյա երեխայի հետ անվադողերի վերանորոգման կետում սեռական բնույթի գործողություններ կատարելու մեջ SHAMSHYAN.com-ի տեղեկություններով դեկտեմբերի 23-ին արտառոց դեպք է տեղի ունեցել Երևանում։ Այդ օրը ՀՀ Ներքին գործերի նախարարության ոստիկանության քրեական ոստիկանության գլխավոր վարչության Երևան քաղաքի...
12/30/2024   17:30  |  ԼՐԱՀՈՍ Կիրանցի բնակիչներին իբրև սխալ սեփականաշնորհման վկայականներ տալու վերաբերյալ քրեական վարույթ կա՞. ՀԿԿ-ն ու դատախազությունը ասում են՝ պետական գաղտնիք է Կիրանցի բնակիչներին իբրև սխալ տվյալներով սեփականաշնորհման վկայականներ տալու վերաբերյալ քրեական վարույթի մասին տեղեկությունը իրավապահ մարմինները համարում են պետական գաղտնիք։ Այս մասին պարզ է դառնում...
12/30/2024   17:17  |  Միջազգային լրահոս Վրաստանի նախկին նախագահին զրկել են պետական պահպանությունից Վրաստանի նախկին նախագահ Սալոմե Զուրաբիշվիլիին զրկել են պետական պահպանությունից՝ երկրի սահմանադրությունը խախտելու համար: Այս մասին հայտնում է «Взгляд» պարբերականը։ Հանրապետության...
12/30/2024   17:07  |  ԼՐԱՀՈՍ Արշակ Կարապետյանին ՌԴ ոստիկանությունից հրավիրել էին զրույցի Արշակ Կարապետյանին բերման չեն ենթարկել ՌԴ  ոստիկանություն, այլ հրավիրել են զրույցի՝ հիմնվելով ՀՀ իրավապահ մարմինների կողմից ստացված փաստաթղթերի։ Այս մասին հայտարարություն է տարածել...
12/30/2024   16:07  |  Քրեական խրոնիկոն Չարենցավանում օրենքի խախտմամբ օտարված՝ շուրջ 87 միլիոն դրամ արժողությամբ հողամասը վերադարձվեց պետությանը 2024 թվականի դեկտեմբերի 28-ին Հայաստանի Հանրապետության սեփականության իրավունքն է գրանցվել Կոտայքի մարզի Չարենցավան համայնքի  Արզական բնակավայրի թիվ 22 հասցեում գտնվող՝ 86 միլիոն 625 հազար դրամ...

09/05/2024   11:55  |  Лента новостей Ереван уличил Баку в очередной лжи Министерство обороны Армении разоблачило очередной лживый вброс Баку.
09/05/2024   11:49  |  Политика Посол РФ в Армении рассказал о подходе Москвы к разблокированию транспортных коммуникаций на Южном Кавказе Россия выступает не за создание какого-то одного конкретного маршрута, а за полное разблокирование экономических и транспортных коммуникаций на Южном Кавказе - Копыркин
09/05/2024   11:38  |  Политика Москва никогда не отказывалась от своей роли "честного брокера" в переговорном процессе между Ереваном и Баку - Копыркин Россия никогда не отказывалась от своей роли «честного брокера» в переговорном процессе между Арменией и Азербайджаном - посол РФ
09/05/2024   11:22  |  Политика Марукян: мы не можем назвать этот документ "мирным договором", это ловушка Марукян коснулся развернувшихся дискуссий вокруг пунктов проекта "мирного договора" между Арменией и Азербайджаном
09/05/2024   11:06  |  Политика Пашинян проводит очередное заседание правительства Армении(прямое включение)
09/05/2024   10:46  |  Лента новостей "С нетерпением жду возвращения в Армению": Пласидо Доминго выступит в Ереване В Ереване выступит легендарный оперный певец и дирижер Пласидо Доминго
09/05/2024   10:29  |  Из жизни 32-летний мужчина оказался заперт в собственном теле после удаления опухоли мозга после удаления опухоли у мужчины развился редкий синдром «запертого человека»
09/05/2024   09:57  |  Международные новости 14-летний ученик открыл стрельбу в школе в штате Джорджия, есть погибшие Согласно последним данным, в результате стрельбы четыре человека — два школьника и два учителя — не выжили, еще девять человек были доставлены в больницы с ранениями.
09/05/2024   09:45  |  Международные новости США ввели санкции против медиагруппы «Россия сегодня» и Маргариты Симоньян США ввели санкции против медиагруппы «Россия сегодня», «РИА Новости», Russia Today (RT), Sputnik и Ruptly.
09/05/2024   09:30  |  Лента новостей Тегеран предупредил РФ, что Иран никогда не позволит создать воображаемый “Зангезурский коридор" Иран не примет никаких изменений границ или мер по снижению безопасности на своих границах.