01/07/2025   11:05 Վարչապետի կինը սպասում է «Ինչպես հաղթահարել հետտոնական դեպրեսիան» վերնագրով նյութերին Վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանի կինը տեսանյութ է հրապարակել 2025 թ-ի առաջին աշխատանքային օրվա սկզբի վերաբերյալ։ Նա տեսանյութը մակագրել է հետևյալ կերպ. «Սկսեցինք. սպասում եմ «Ինչպես հաղթահարել...
01/07/2025   10:44  |  ԻՐԱԶԵԿՄԱՆ ՀԱՐԹԱԿ Սոցապ նախարարությունը բռնի տեղահանված արցախցիների համար նորություն ունի Աշխատանքի և սոցիալական հարցերի նախարարությունն իրազեկում է. ԼՂ հարգելի՛ հայրենակիցներ, այն ընտանիքները, որտեղ կան 2023 թվականի սեպտեմբերի 19-ից հետո ծնված երեխաներ, կարող են կրկին դիմել ԼՂ...
01/07/2025   10:37  |  ԻՐԱԶԵԿՄԱՆ ՀԱՐԹԱԿ Այսօր մեռելոց է. պետք է մաքուր թղթի վրա գրեք Ձեր ննջեցյալի անունը և հանձնեք եկեղեցու սպասավորներին Այսօր մեռելոց է՝ ննջեցյալների հիշատակության օր: Բոլոր եկեղեցիներում Ս. Պատարագ կմատուցվի, որի ավարտին կկատարվի հոգեհանգստյան կարգ ննջեցյալների համար: Այս մասին իր ֆեյսբուքյան էջում գրել է Հայր...
01/07/2025   10:30  |  Արտակարգ պատահարներ Գյումրիում «BMW» մակնիշի ավտոմեքենա է այրվել Հունվարի 7-ին, ժամը 04:08-ին Շիրակի մարզային փրկարարական վարչության ճգնաժամային կառավարման կենտրոն տեղեկություն է ստացվել, որ Գյումրի քաղաքի Գերցեն փողոցում՝ ՀՊՏՀ Գյումրու մասնաճյուղի...
01/07/2025   10:22 Իրավիճակը հանրապետության ավտոճանապարհներին Հունվարի 7-ին՝ ժամը 09։00-ի դրությամբ Արտաշատի և Արթիկի տարածաշրջանների ավտոճանապարհներին մառախուղ է, տեսանելիությունը՝ 150 մետր։ Միջպետական և հանրապետական նշանակության բոլոր ավտոճանապարհները բաց...
01/07/2025   10:15  |  Արտակարգ պատահարներ Հրդեհ ռոբոտների գործարանում Հունվարի 6-ին, ժամը 20:05-ին Ճգնաժամային կառավարման ազգային կենտրոն ահազանգ է ստացվել, որ հրդեհ է բռնկվել Րաֆֆու փողոցում գտնվող ռոբոտների գործարանի մոտակայքում։ Դեպքի վայր է մեկնել ՆԳՆ ՓԾ...
01/07/2025   00:02  |  Անցուդարձ Շներ վարժեցնողը ցրել է պոչը թափահարող շների մասին առասպելը Բրիտանացի կինոլոգը պատմել է, թե իրականում ինչ են զգում պոչը թափահարող շները: Սոցիալական ցանցերում նրա գրառմանը ուշադրություն է դարձրել Irish Star պարբերականը։ Howl School for Dogs շների դպրոցի...
01/06/2025   23:49  |  ԻՐԱԶԵԿՄԱՆ ՀԱՐԹԱԿ Էլեկտրաէներգիայի անջատման հասցեները «Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ հունվարի 8-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ...
01/06/2025   23:34  |  ԼՐԱՀՈՍ Հարցը որոշվել է արդեն Թուրքիայի ևԱդրբեջանի ակտիվ մասնակցութամբ․ Սամսոնյան Իրանում երևի թե արդեն հասկացել են, որ Հայաստանում ադեկվատ իշխանություն չկա և Կառավարության շենքում նստած բլոգերները չեն տիրապետում իրենց երկրում ստեղծված իրավիճակին և որևէ կերպ չեն ազդելու...
01/06/2025   23:21  |  Միջազգային լրահոս Վրաստանում առևանգել և դաժանաբար սպանել են ռուս զբոսաշրջիկի․ Տղամարդու մարմինը նետվել է գետը Վրաստանում առևանգել և դաժանաբար սպանել են ռուս զբոսաշրջիկ Վիկտոր Սոլովյովին, ով ամանորյա տոներին այնտեղ էր ժամանել կնոջ՝ Ալինայի հետ: Տուլայի գործարարի դին հայտնաբերվել է Նակրա գետում։ 2025...

09/23/2024   15:53  |  Международные новости Скончался барабанщик легендарной группы ABBA Барабанщик шведской группы ABBA Роджер Палм умер в возрасте 75 лет.
09/23/2024   15:45  |  Лента новостей В парламенте Армении назвали причины переноса визита Алена Симоняна в Канаду В парламент Армении прокомментировали перенос визита Симоняна в Канаду.
09/23/2024   15:32  |  Лента новостей Экс-главу Аудиторской палаты Левон Йолян вызвали в Генпрокуратуру Бывший глава Аудиторской палаты Левон Йолян, его супруга и дочь Мэри Йолян приглашены в управление Генеральной прокуратуры по делам о конфискации имущества незаконного происхождения
09/23/2024   15:06  |  Лента новостей Армения рассчитывает на расширение сотрудничества с Саудовской Аравией Пашинян направил поздравления королю и наследному принцу Саудовской Аравии по случаю Национального праздника.
09/23/2024   14:52  |  Здоровье Не пиццей единой: врачи назвали неожиданную пользу хинкали Медики рассказали о неожиданной пользе хинкали.
09/23/2024   14:34  |  Экономика Торговля между Арменией и Ираном за 5 месяцев выросла на 6% - доклад Таможенного департамента ИРИ Сообщается, что за эти пять месяцев Армения стала 10-м торговым партнером Ирана среди соседе
09/23/2024   14:25  |  Суд по делу второго президента РА Дело Кочаряна и трех экс-чиновников будет рассматриваться с нуля, вопрос о мере пресечения решится в ближайшее время - прокурор Дело Роберта Кочаряна и трех бывших высокопоставленных чиновников будет рассматриваться с нуля; вопрос о мере пресечения в отношении обвиняемых решится в ближайшее время, заявил прокурор.
09/23/2024   14:13  |  Политика Алиев пожаловался на то, что в Армении не хотят мириться с оккупацией Арцаха Ильхаму Алиеву не дает покоя сохранение до сегодняшнего дня Минской группы ОБСЕ.
09/23/2024   13:43  |  Лента новостей В России задержали бывшего однопартийца Пашиняна В России задержали сторонника премьер-министра Армении Никола Пашиняна, бывшего члена правящей партии "Гражданский договор" Татула Асиляна.
09/23/2024   13:18  |  Лента новостей Армения приветствует принятие в ООН «Пакта во имя будущего» Армения приветствует принятие «Пакт во имя будущего» 22 сентября в штаб-квартире ООН в Нью-Йорке.