01/08/2025   20:04  |  Արտակարգ պատահարներ Ողբերգական դեպք՝ Երևանում. սեփական տան բակում հայտնաբերվել է տանտիրուհու մարմինը Երեկ՝ հունվարի 7-ին, ողբերգական դեպք է տեղի ունեցել Երևանում: Ժամը 17:10-ի սահմաններում ՀՀ ներքին գործերի նախարարության ոստիկանության համայնքային ոստիկանության գլխավոր վարչության Մաշտոցի բաժնում...
01/08/2025   19:45  |  Քաղաքական Նախկինների օրոք մասնակցել եմ հանրային տրանսպորտը թանկացնելու դեմ ակցիաներին. Փոխքաղաքապետն ասաց պատճառը Երեւանի քաղաքապետի տեղակալ Սուրեն Գրիգորյանն այսօր ընդունել է, որ նախկինում մասնակցել է հանրային տրանսպորտը թանկացնելու դեմ ակցիաներին՝ ավելացնելով, թե դա եղել է երիտասարդ տարիքում։...
01/08/2025   19:39  |  Միջազգային լրահոս ԱՄՆ-ում ենթադրություն են հայտնել Կանադայի նվաճման ժամկետի մասին ԱՄՆ - ն կարող է մոտ մեկ շաբաթում գրավել Կանադան։ Նման ժամանակահատվածում հարևան երկրի նվաճումը գնահատել է գրող և պահպանողական ուղղվածության սյունակագիր Մեթ Ուոլշը X սոցիալական ցանցի (նախկին Twitter)...
01/08/2025   19:26  |  Արտակարգ պատահարներ Ոստիկանները հայտնաբերել են Երևանում քաղաքացուն վրաերթի ենթարկած ու փախուստի դիմած վարորդին ՀՀ ՆԳՆ ոստիկանության ծառայողները տաք հետքերով հայտնաբերել են հունվարի 6-ին Երևանում քաղաքացուն վրաերթի ենթարկած և դեպքի վայրից փախուստի դիմած վարորդին։ Այս մասին հայտնում է Shamshyan.com-ը։Հունվարի...
01/08/2025   19:15  |  Միջազգային լրահոս Հնդկաստանում գազազած փիղը կրոնական փառատոնի ժամանակ հարձակվել է մարդկանց վրա Առնվազն 17 մարդ է վիրավորվել Կերալա նահանգի Մալապուրամ շրջանում ամենամյա կրոնական փառատոնի ժամանակ մարդկանց վրա կատաղած փղի հարձակման ժամանակ, հայտնում է NDTV հեռուստաալիքը: Միջադեպը տեղի է...
01/08/2025   18:59  |  ԼՐԱՀՈՍ Արցախը նորից կդառնա հայկական և քրիստոնեական, եթե կարողանանք գիտակցել սխալները, որոնք պատճառ հանդիսացան նրա կորստյան․ Արցախի թեմի առաջնորդ Արցախի թեմի առաջնորդ Վրթանես եպիսկոպոս Աբրահամյանը «Եվրոպական պահպանողական» պարբերականի հետ զրույցում խոսել է Արցախի պատմության, ադրբեջանական օկուպացիայից հետո արցախահայության վիճակի և...
01/08/2025   18:39  |  Քաղաքական Մարդ կա՝ բանկային քարտը սկաների տակ է պահում,պարզ է՝ չի աշխատելու. իհարկե, իր մեղքը չի որ չգիտի, մեր մեղքն է. փոխքաղաքապետ
01/08/2025   18:38  |  Մեկնաբանություն Մեր երկրում հանրային հատվածում մարդիկ միմյանց հետ նպատակի շոււջ համախմբվել և հանուն նպատակի աշխատել չգիտեն. Ավետիսյան Տաս տարի Հայաստանում դպրոց սովորոցինք, հինգ տարի էլ համալսարան: Գեթ մեկ օր, թեկուզ ձևի համար, խմբային աշխատանք չհանձնարարվեց, խմբով աշխատել չսովորեցրին. Գեթ մի օր հանրօգուտ գործ անելու մասին...
01/08/2025   18:14  |  Քաղաքական Արդեն ակնհայտ է, որ ամենաշատ օգտագործվողը լինելու է ամսական տոմսը և 10 ուղևորությունների փաթեթը. Սուրեն Գրիգորյան
01/08/2025   18:02  |  Քրեական խրոնիկոն Գլխավոր դատախազությունը պահանջում է Ոստիկանության պետական պահպանության գլխավոր վարչության նախկին պետ Վարդան Մինասյանից բռնագանձել 2 անշարժ գույք, 2 միլիարդ դրամ Հակակոռուպցիոն դատարանը 2024 թվականի դեկտեմբերի 25-ին վարույթ է ընդունել Գլխավոր դատախազության՝ ապօրինի ծագում ունեցող գույքի բռնագանձման վերաբերյալ հերթական հայցադիմումը: Գլխավոր դատախազության...

10/02/2024   16:46  |  Лента новостей Секретарь Совбеза Армении встретился с директором регионального центра Европы и Евразии Агентства военной разведки США Стороны обменялись идеями по ряду вопросов повестки дня и наметили направления дальнейшего сотрудничества.
10/02/2024   16:36  |  Политика Пашинян и члены правительства Армении отвечают на вопросы депутатов НС(прямое включение)
10/02/2024   16:28  |  Лента новостей Пашинян подписал решение об освобождении Сирвард Геворкян с поста замглавы Минюста Армении Пашинян сегодня, 2 октября, подписал решение об освобождении Сирвард Геворкян от должности заместителя министра юстиции Армении.
10/02/2024   16:17  |  Лента новостей Григор Минасян освобожден с поста министра юстиции Армении Президент Армении подписал указ об освобождении Григора Минасяна с поста главы Минюста.
10/02/2024   16:06  |  Политика Глава МИД Армении обсудил с вице-президентом Еврокомиссии вопросы углубления сотрудничества с ЕС Отмечена положительная динамика обсуждений по разработке новой повестки партнерства между Арменией и ЕС.
10/02/2024   15:58  |  Информационная платформа Завершен капитальный ремонт Одзунского перекрестка в Лори(Фото) Капитальный ремонт перекрестка у села Одзун Лорийской области Армении завершен.
10/02/2024   15:46  |  Из жизни Житель Калифорнии случайно узнал, что 18 лет оплачивал коммунальные счета соседей Мужчина случайно узнал, что на протяжении 18 лет оплачивал коммунальные счета соседей.
10/02/2024   15:14  |  Лента новостей Ереван не видит политической воли Баку к подписанию согласованной части мирного договора - Мирзоян Армения не видит политическую волю со стороны Азербайджана к подписанию согласованной части мирного договора, заявил Арарат Мирзоян.
10/02/2024   15:00  |  Международные новости Израиль объявил генсека ООН Антониу Гутерреша персоной нон грата Глава МИД Израиля поставил в вину Гутеррешу то, что тот не осудил иранскую ракетную атаку, и потому, по его словам, "не заслуживает того, чтобы ступить на землю Израиля".
10/02/2024   14:50  |  Лента новостей Армянское общество разочаровалось в России - Мирзоян Армянский народ на протяжении десятилетий верил в том, что если что-то случится, РФ поможет нам, защитит нас. Но армяне увидели, что это не так, мы не дождались этой помощи, заявил Мирзоян.